Întrebare recomandată | NunixD a întrebat:

As vrea sa stiu si eu in ce parcuri din Bucuresti sunt terenuri de fotbal care sunt gratis, sintetic, bitum nu conteaza. Thanks

Răspuns Câştigător
| xeum a răspuns:

Poti sa joci fotbal in tineretului, sunt vreo 3 terenuri mari in fata si 1 mic, iar in spate sunt 2. Si mai e unu pe care il vor deschide mai in fata de Afi, nu stiu sa-ti zic exact undr.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Nu sunt in sport, dar locuiesc in Bucuresti de ani buni si nu am auzit niciodata de asa ceva!
adica, chestii deschise publicului, nu curtea scolii in care nu ai voie sa intrii daca nu esti elev (nici macar in weekend) sau ale unor cluburi sportive, care sunt gratis doar pentru sportivii lor