| stayfiteatshit a întrebat:

Care stiiti unde magazinul site-ului XCES.ro? vreau sa-mi comand ceva de acolo si imi spune "Nu exista curier disponibil pentru livrarea la aceasta adresa!".
A mai comandat cineva de acolo, sunt seriosi?

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Daca iti spune ca "Nu exista curier disponibil pentru livrarea la aceasta adresa!" atunci inseamna ca nu poti face comanda pe locatia ta, incearca in alta parte, suna-i si intreaba-i pe unde trec cel mai aproape de tine si zi-le ca-i astepti undeva...