| Gabriel07 a întrebat:

Salut tuturor, daca exista cineva care a cumparat de pe pantofionline.net imi poate spune si mie cat de seriosi sunt (in cat timp vine livrarea, ati primit ce ati comandat etc)? Va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Eugen1971 a răspuns:

Sa nici nu te gandesti sa-ti cumperi de pe site -ul ala...e site excroc!

| Eugen1971 a răspuns:

Da, exista. Eu am cumparat si am luat teapa. Aveau poze de bascheti originali, la pret de Anglia si mi-au trimis chinezarii de 30 de lei

| Eugen1971 a răspuns:

Da, exista. Eu am cumparat si am luat teapa. Aveau poze de bascheti originali, la pret de Anglia si mi-au trimis chinezarii de 30 de lei.
Acum, site -ul apare ca..UGGaustralia,in limba poloneza.

Răspunde

| Andronache_Ion_Liviu_1976 a răspuns:

Salut si eu caut acelasi raspuns!

| Eugen1971 a răspuns (pentru Andronache_Ion_Liviu_1976):

Scurt ...site de tepe! ...lasa -ti-l naibi, sunt destule situri adevarate

| Andronache_Ion_Liviu_1976 a răspuns:

Multumesc tuturor!