| Alin4uuu a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa va intreb voi ati castigat vreodata din siteuri care te platesc sa dai clickuri? dau funda, vreau sa imi raspundeti cat mai serios si sincer

5 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

O sa "tocesti" mouse de la cate clikuri trebuie sa dai pentru 5-10 euro

| y0nutz3ly a răspuns:

Never big grin... daca iti da bani trebuie sa intri o jumat de an pe fiecare zilaughing))) si eu zic ca e plictiseala mareeeeeeeeeee sa intri pe fiecare zi pe site ala timp de 6 luni

Răspuns utilizator avertizat