| Mikioaja a întrebat:

Siteuri de facut bani care chiar plătesc?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt de 20 de ani pe Internet. Nu există așa ceva, ca să merite, să câștigi suficienți bani pentru timpul consumat. Așa că renunță la această iluzie și învață să faci ceva.

| johnnny123 a răspuns:

Ce inseamna in viziunea ta "situri de facut bani"? Situri care-ti dau bani pentru nimic?

Daca asta crezi ca inseamna, atunci vei fi dezamagita sa afli ca nu exista.

| Mikioaja explică (pentru johnnny123):

Am vazut ca sunt unele care daca vizionezi reclame iti dau bani, dar doar cand ajungi la o suma cat de cat mare

| Werrich a răspuns:

OnlyFans.

| Mikioaja explică (pentru Werrich):

Nu am 18 ani pentru asta.

| Edisor27 a răspuns:

Vrajeli toate.