| Regedesubmunte a întrebat:

Care sunt cele mai sigure banci din lume pentru depozitarea banilor pe termen lung?

32 răspunsuri:
| Laura a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cu "fă" şi "turbată" vorbeşte-le familiei sau ciorilor tale. Îţi spusesem acum câteva zile că nu e răspuns de al tău care să nu mă binedispună, referindu-mă la umorul tău. Degeaba dacă eşti dobitoc şi ţăran pe deasupra. Crezi în continuare ce scrie pe internet, exact mentalitatea asta exista şi prin secolul 13 când se ardeau pe rug "vrăjitoarele". Nu-i aşa că eşti şi nostalgic comunist?

| Iraf a răspuns:

Am o bancă pe care o iubesc, chiar mi-a oferit un bonus cash doar pentru înscriere, poți primi și un bonus din criptomonede din aplicația bancă dacă vrei să câștigi multe beneficiihttps://revolut.com/referral/?referral-code=elvisetfx! NOV2-23-AR-L1