| WayhaughtK a întrebat:

Care sunt domeniile in care se castiga cei mai multi bani?
Si cum ajungi acolo?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alea in care esti bun.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Orice domeniu, unde esti bun... esti bun.

Mereu, nu trebuie neaparat sa urmezi o pasiune, ci o oportunitate si sa aduci pasiunea acolo.
O persoana, si-a indreptat atentia spre canalizari, ajunge un CEO la companie si devine milionar fara sa mai munceasca deloc. Te-ar deranja sa faci la fel ca el? Nu cred.

Deci orice este bun. Dar ma gandesc ca vrei un raspuns clar -_-, asa ca... :it si medicina.

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa faci ceva ce iti place. Se castiga destul de bine ca vopsitor tinichigiu auto, dentist, tehnician dentar mai multe joburi.

| gabicoo a răspuns:

Traficant, interlop, recuperator!

"Acolo" ( Jilava, Rahova, Poarta Albă ) ajungi după ce ești prins și condamnat!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Bancar,judiciar,MAN, politic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parlamentar.

Cum ajungi acolo : să prinzi bine de ciolan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domeniul filmelor +18. Acolo faci bani cu lopata.

| LorenzoRon a răspuns:

Cel in care te simti cel mai bun.

Un raspuns cat se poate de scurt, dar pe care o sa-ntelegi mai tarziu.

Succes in cariera ta!

| WayhaughtK explică:

Ii pe bune?
Fara vrajeli?