| Gipsy_Gabriel_1998 a întrebat:

Care vinde un Xbox, PlayStation sau alte jocuri video!? Sunt dispus sa cumpar!

Răspuns Câştigător
| onemaninsane a răspuns:

Mai esti interesat de un Xbox 360? Am eu unul de vanzare! spune-mi daca esti interesat! happy o zi faina!

2 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
xbox si playstation nu sunt jocuri video! sunt console care ruleaza jocuri video tongue

| spy2o a răspuns:

Pentru asta exista okazii.ro,mercador.ro,tocmai.ro de cand e TPU site cu anunturi?"care vinde..." nu care, ci "cine vinde?" aia 7 ani i-ai cam lasat pe la tara!