| bozdimen a întrebat:

Castiga bani cu adsense! Rapid Simplu si Eficient! Garantat100%!
Daca doriti sa incepeti o astfel de afacere sau sa va informati mai mult, noi va propunem sa cumparati pachetul adsense(un pacet cu toti pasi, site-uri gata facute si softuri necesare) de pe http://www.afacereadsense.com la doar 45 RON-oferta unica. Cu acest pachet veti reusi sa faceti bani din adsense asa cum alti sute de romani fac.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ia carnatu' neamuleee! rolling on the floor

| Zabbyel a răspuns:

Hahaha rolling on the floor))))doamnee rolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)