| anonim_4396 a întrebat:

Ce pachet de afaceri google adsense este cel mai bun la cel mai mic pret pe intenet. Am

vazut pe http://www.afacereadsense.com ca pachetul costa 45RON(transport gratuit), insa

vreau sa stiu daca il pot gasi si mai ieftin pe alte site-uri.

1 răspuns:
| newparts a răspuns:

Prietene e teapa ce ai gasit tu pe situ respectiv adsense e un program de publicitate gratuit ce ti-l pune la dispozitie google cu conditia sa ai un site sau blog personal in care trebuie sa inserezi un cod html care genereaza aleator reclame pe situ tau; acum problema e ca trebuie sa ai mult trafic pe site sa poti valorifica adsense exemplu daca ai o medie de 1000 de vizitatori zilnic din astia cam 10 sa zicem ca dau clik pe reclamele tale asa ca trebuie rabdare si tutun sa poti castiga ceva din adsense - tine minte adsense este gratuit nu da bani aiurea bafta