| emmyiulian a întrebat:

Castiga bani sau premii apple http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713

2 răspunsuri:
| TheZozotex a răspuns:

Lasatiºva bhua de tepelaughing

| Sef_Caracal_1987 a răspuns:

Http://www.bani-de-acasa.info/bani.html

1. Inregistrati-va!
Dupa ce v-ati inregistrat, ati verificat adresa de mail, va trebui sa completati o oferta (completati una free -LUMOSITY-)

2. Acum vine partea cea grea, va trebui sa dati link-ul vostru de refferal la mai multe persoane (pentru ca punctele sa va fie adaugate in cont, va trebui ca persoana invitata sa completeze o oferta, eventual tot cea free)

3. Acum vine partea frumoasa, faptul ca primirea punctelor este mai grea, rezultatele sunt pe masura!

Uitati cateva premii interesante :
-IPad2 32GB Wifi - 24 referals
-IPod Touch 8GB - 9 referals
-XBox slim 250 GB -11 referals
-PS3 slim 320GB - 15 referals

Puteti sa va luati si bani in paypal, transfer bancal sau carduri amazon
5 referals = $132.71
10 referals = $265.42
40 referals = $1, 061.68
Nu sunt "tepe" :)