| Nikolassss a întrebat:

Cat ma costa sa fac card "bcr visa clasic" sau trebuie sa platesc cv?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Nu stiu ce legatura are cardul cu sportul dar fie...mai toate bancile au o politica in care nu te costa nimic sa iti faci un card la ei, dar te costa intretinerea cardului, o taxa pe luna sau anuala. de ex la ING un card costa 3 lei/luna intretinerea. poti intra pe site-ul bcr si ai sectiune acolo unde te poti interesa, oricum o taxa initiala sau una lunara/anuala o sa ai, cu exceptia cazului in care esti elev/student, unde mai toate bancile au oferte peste oferte