| Daniel_Daniel_2003 a întrebat:

Cum pot sa fac un card visa? Trebuie sa platesc ceva?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Majoritatea bancilor nu iau comisioane pentru emiterea unui card. Du-te la o banca, cu cartea de identitate si solicita un card Visa. Daca inca esti minor trebuie sa mergi cu un parinte.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de banca. La ING si BT, nu.

| Daniel_Daniel_2003 explică (pentru Salontanul):

Ok, dar ce trebuie sa fac pentru card? La ING nu platesc pentru card?

| RAY a răspuns:

Mergi de exemplu la bcr, isi faci cont bancar si ceri un card visa gratis si el vine in cateva zile, tu platesti lunar 3, 4 ron pentru 24 baking bcr