| dancapitan a întrebat:

Cati bani ati cheltui maxim pe un telefon mobil?

7 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Depinde ce faci cu el. Daca il folosesti doar pentru a vorbi la telefon, mesaje, alarma, calenendare, etc, design si baterie sa aiba. Nu mai mult de 400 ron.

Daca vrei surf pe web, mail, muzica, office, pdf, gps, etc... 1500 ron max.

| cristi202 a răspuns:

5 milioane. Atit am dat pe Nokia 6300, cind abia aparuse (era 7, 5 milioane, insa l-am luat cu punctaj la Vodafone). Mai mult nu cred ca merita un telefon mobil.

| gabitza_6878 a răspuns:

Maxim 6 big grin

| Sn00pY a răspuns:

500 lei nu mai mult, camera buna si sa tina bateria

| micutzagirl a răspuns:

500 RON... pe Nokia 7310 supernova happy cam mult, dar era nou si decodat... si era majoratul meu whistling

| CurcubeulColorat a răspuns:

Nu-i cheltui eu ci tatilaughing Acum am N97love struck

| Elena83 a răspuns:

Nu mai mult de 300 euro...nu merita mai mult