Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cati bani cheltui intr-o seara in oras? Pe ce ii cheltui?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe un bion de apa 1€ nu sant bani de chef acum, am alte prioritati mai importante, de abia reusesc sa imi strang bani pentru un pat de 600€ cu o saltea viscolastica si o baza de lemn care se ridica in sus sa bag catrafusele in ea.

| mona a răspuns:

Sunt zgarcita de felul meu, nu cheltuiesc prea multi...prefer sa-i cheltuiesc pe mancare

| PedoBarbie a răspuns:

Câţi pot. Pe mâncare şi băutură.

| drogh a răspuns:

Nu prea cheltuiesc cine stie ce seara in oras. Prefer sa admir, decat sa cumpar.Economisesc pentru ceva mai importanthappy

| LegionarulRoman a răspuns:

0 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine serile in oras(de asta am trecut pe adunari la mine sau la prieteni) se transforma in amnezie. Chiar sunt si eu curios sa aflu raspunsul la intrebarea asta.

| buzeduulci a răspuns:

Pe cafea. deci in jur de 5 lei. si pe tigara 15 lei o data la 3 zile depinde. daca ies in club, cheltui 12 lei laughing)

| Awesom a răspuns:

Pizza,shaorma cel putin 5 beri.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

O gramada de bani!
Pe benzina laughing

| AvM94 a răspuns:

In jur de 50 lei. Mancare,
Suc, cateodata alcool, tigari si dulciuri.

| MariaBeatrice a răspuns:

Păi nu prea mulţi. Cel mult 30 lei.
Pe sucuri sau prăjituri big grin Dacă ies cu prietenul am pretenţia să plătească el! big grin

| BloodAndPain a răspuns:

Pe tigari, bere, si mancare. vreo 40lei, cred. :p

| alexray98 a răspuns:

Cel putin 10 lei si cel mult 50 lei

| Adinutzaa_Ady_1997 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca 15-20 lei la Mc

| CrisTea86 a răspuns:

In medie se duc 50 lei pe bautura iar inspre dimineata ceva de mancare ca esti mort big grin si mai adaugi bineinteles un pachet de tigari. uneori se intampla sa ai nevoie de prezervative...deci in total vreo 90 ron

| ronaldo16 a răspuns:

Depinde cu cine iesi in oras big grin daca iesi singur cheltui cel mult 100 lei happy daca iesi cu prietenii cheltui mai mult de 100 lei laughing ajungi chiar la 3000, acesti bani ii chetui pe mancare bautura sau tigari laughing

| ViolettaRaluca12345678 a răspuns:

50 lei. Pe hamburger, clatite si inghetata