| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani de buzunar primiti de la parinti, pe timpul facultatii?

6 răspunsuri:
| danielagoldica a răspuns:

40 de ron pe zi

| ATHOS a răspuns:

In timpul facultatii am obtinut bursa. De la inceput pana la sfarsit. Nu am cerut bani niciodata!
Crezi ca s-ar bucura sa fii bursier?

| Alex0194 a răspuns:

Desi abia am terminat a IX-a maica-mea ma asigurat ca nu prea o sa-mi dea, o zis ca sa-mi caut de lucru cu calificarea ce o s-o primesc la terminarea liceului (electronica si automatizari) sa imi gasesc de lucru ca sa ma descurc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana acum vreo doi ani nu primeam absolut nimic.nici macar alocatia, dar de doi ani incoace imi primesc alocatia slava domnului.deci primesc. 40 de lei.sunt la liceu...

| TheRisk a răspuns:

Hmm sa iti spun eu cat primesc, pe timpul liceului happy Acum trec a IX-a
Pai 100 Lei pe luna sad...

| scumpik_2327 a răspuns:

Foarte multi atat cat im nevoie