| anonim_4396 a întrebat:

Caut loc de munca part time in Bucuresti.Precizez ca am varsta de 16 ani.As fi recunoscator daca m`ar angaja cineva.In orice domeniu.Nu ma feresc de munca! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
eu te pot ajuta cu oportunitatea de a deveni reprezentant sau coordoantor la giada rome/ladys. daca esti interesat id-ul meu este ema_brumareanu unde iti pot da mai multe detalii.

| sensa a răspuns:

Incearca la fast food-uri, vezi prin mall post de vanzator si promoter(de aici ies cei mai multi bani, mai ales in raport cu munca)