| Razvan_Mandachi_1955 a întrebat:

Caut sa ma angajez am 15 ani,sunt din Bucuresti,sunt convingator,si is frumos si as vrea sa impart pliante, pot impartii doar sambata si duminica....astept oferte.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse pe net si sa ai comision din asta, in functie de ce si cat vinzi. Daca te intereseaza lasa-mi mesaj privat.

| Okkultist a răspuns:

Va interesati la companii particulare si centrele retelelor telefonice:,, Vodafone, Cosmote, Orance". Centre:,, Benzinarii, magazine ". Etc.
Nu cred ca te va angaja cineva pe TpU, este putin cam riscant, din toate punctele de vedere. Vei primi in jur de 20 de lei/zi, maxim 30 nu stiu cu cat te vor ajuta banii astia, dar daca vrei sa muncesti ai respecul meu, iti doresc noroc. happy (Y)

| Kumiko19 a răspuns:

Nu trehuie sa astepti oferte, ci sa.le.cauti.