| ciorcica a întrebat:

CAUT SI EU DE LUCRU in domeniul calculatoarelor
Devirusare, reparare, reinstalare windows, recuperare date, resetat parole(Windows), office, instalari drivere, configurari routere, retea. pentru orice defect Hard+Soft. Deplasarea si constatarea gratuite. 0743137676 * instalare switch * configurare router * proiectare retele LAN si WAN Proiectare Retea Wireless * configurare router wireless * instalare si configurare Access Point * configurare placi de retea wireless * proiectare retea wireless

4 răspunsuri:
| ciorcica explică:

Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
vezi pe acest link :
http://www.eta2u.ro/grup/romanian/consultant-it.html
SAU pe acesta :
http://www.eta2u.ro/grup/romanian/reprezentant-vanz-ri-magazin-arad.html
contacteaza-i si mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
nu scrii in ce judet esti cel putin, daca nu orasul, localitatea ta?

| McJohn a răspuns:

Si zici ca te pricepi la instalare, configurare router?
Eu mi-am luat 2 TP-LINK-uri și nu reușesc sa fac sa meargă nici unul.
Crezi ca ma poți ajuta? Eu ma chinui de o luna și nu-i dau de capăt!