| SlashBV a întrebat:

Caut un loc de munca sunt din localitatea Codlea judetul Brasov, doresc a incepe din vara pe perioada nedeterminata, am 18 ani, cu un spirit practic, sunt sociabil, muncitor, devotat in tot ceea ce fac si prind repede, nu am diploma de BAC, insa terminat 12 clase. Daca stiti un loc de munca, un mail sau postati aici, va multumesc! Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| Alex_Alex_Alexandru_1998 a răspuns:

In Codlea exista o firma germana se numeste GIGROUP, iar C.V.se depune in Brasov, str Grivitei nr 70 partera ap 4(la sensul girator Onix