| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Ce afacere adică mini afacere as putea face cu 3.000 de euro? Am suma asta și decât să o cheltui pe nimicuri m-am gândit că dacă as putea face ceva din care sa câștig mai multi ar fi super

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Iti dau eu in pont.Am vazut pe olx ca un kg de mere il gasesti si cu 50 de bani.Un kg de cartofi il gasesti si la 1, 5 lei.Comert cu legume si fructe.Trebuie sa faci niste calcule daca este rentabil acest comert.

| Lauv a răspuns:

În primul rând, este o idee proastă să ceri ajutor în afaceri pe internet, crede în instictul tău.
Totuși, eu personal aș cumpăra cărți să-mi dezvolt mintea spre afaceri, cum ar fi „Tată bogat, tată sărac - Robert T. Kiyosaki" și "De la idee la bani - Napoleon Hill" recomand aceste cărți.
După care aș începe să învăț să fac site-uri, deoarece este o afacere în creștere, se poate scoate bani frumoși și necesită puțin timp, desigur, ai nevoie de răbdare să înveți, și aș băga cam 1. 000e în site, 1. 000e i-aș consuma pe dezvoltare personală iar 1. 000e i-aș economisii, sper să te ajute.