| ramsess92 a întrebat:

Ce afacere as putea sa fac cu 10 mii de euro pe timp de criza ca sa rezist?

9 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Baga-i la banca si incaseaza dobanda, sau daca vrei afacere - baga-te in imobiliare.

| canarita a răspuns:

Prestari servicii...ca nu investesti mult

| marioBARCELONA a răspuns:

Eu zic ca este importanta pregatirea ta.Aici ar fi mult de discutat. Te sfatuiesc sa te asociezi cu un om inteligent si care stie ce inseamna afacerile si piata. Poate vei fii surprins dar exista astfel de oameni insa ai mare grija in alegerea acestuia.
Succes!

| Dorinel a răspuns:

Shaormeri, pizzeri...etc...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabrica de umflat baloane. Sper sa rezisti.
Off topic: incep sa devin fanul intrebarilor tale. Nu te lasa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Iti dau adresa mea de e-mail: daniela.constantin@gmail.com si iti pot da mai multe informatii legate de o oportunitate extraordinara.
Astept sa-mi scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa tii capul la cutie. Nu e un moment propice pentru o afacere. Daca ai euro pastreaza-i si poti castiga prin diferenta de curs. Pune-i la banca si iei o dobanda. Ideea e sa economisesti. Peste jumatate de an, poate o sa se schimbe situatia in mai bine si atunci identifica pe piata, o nisa, ceva nou original si poate vei reusi intr-o afacere.

| rady a răspuns:

CAMATARIE pe termen scurt!

| george_5027 a răspuns:

Cu 10 mii euro faci 5 mii euro in 7 luni incepand de maine, cumperi actiuni de la banca CARIGE cotata la bursa din italia, acum costa o actiune 2, 02 euro, daca cumperi acum ai sa ai 5000 de actiuni pe care le tii timp de 7 luni pana se plateste dividendul iar atunci le vinzi imediat la un pret mult mai mare sigur ajunge la cel putin 3 euro, daca ai sa vezi graficul ai a azi dai seama.