| alxgh46_2390 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce tip de afacere ar putea merge pe aceasta criza

Răspuns Câştigător
| sergiu76 a răspuns:

Cu mutatul mobilei, iti trebuie unul care sa stie sa demonteze si sa monteze mobila, masina se inchiriaza, 2, 3 la carat se gasesc pentru 50 lei si tu ramai cu 3, 400 pe zi.la inceput e mai greu, dar te lauzi la toata lumea ca ai firma de mutat si dupa te cauta ei nu tu ai sa vezi.incearca.asa am facut eu bani

11 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Sal. Din cate stiu Uniunea Europeana ofera vreo 25. 000 euro pentru a-ti deschide o ferma.Bineinteles banii trebuie dati inapoi dar nu toti si o comisie te va verifica sa vada ce ai facut cu banii.Intereseaza-te de acest proiect si treci la treaba.

| albastrel a răspuns:

Eu cu prietenul ne gandeam sa deschidem in orasul nostru un magazin de haine ieftine. gen "12 lei toate produsele" pentru ca nu avem nici un astfel de magazin in loc. insa nu suntem prea hotarati... magazinul ar avea succes dar intai vrem sa facem noi banutii pentru afacere nu sa ii luam de la parinti happy. vom vedea...

| albastrel a răspuns:

Si un teren sintetic ar mai fi o buna afacere, acum depinde de orasul in care stai, de capitalul de care dispui, etc

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Orice alimentar... oricata criza ar fi, romanul trebuie sa manance, deci, o patiserie, o brutarie, o gogoserie, o alimentara...

| romanionu a răspuns:

Merge orice fel de afacere atata timp cat sti sa te descurci.:p
Asta nu tine de criza.
Daca sti cum sa invarti pe degete tot ceea ce ai la indemana si "pe vreme de criza" poti face bani frumosi.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Bani pe net.

| Fallen1Angel a răspuns:

Trafic de organelaughing

| nastita a răspuns:

Furatul si hotia!

| alexutza_9130 a răspuns:

Nu stiu

| geo9308 a răspuns:

Spice

| teenpress a răspuns:

O franciza probabil. Eu ma uit la francizele astea cu covrigariile care au aparut peste noapte in mijlocul crizei, si au succes.