| NevastuicAaA a întrebat:

Ce afacere s-ar putea porni cu nu tare multi bani?

6 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Acum,depinde unde locuiesti. Daca esti de la sat, poti incepe ceva in agricultura sau zootehnie, de ex.iepuri sau ciuperci.La oras? Nu stiu, poate o discoteca ceva.

| NevastuicAaA explică (pentru adinaciosescu):

La oras.Pentru discoteca ...trebuie fonduri nu gluma.

| NevastuicAaA explică:

Pai o suma cat mai mica. Spune-mi niste afaceri care se pot deschide cu suma de... sau de...

| TheStory a răspuns:

Cu animale.

| Predator30 a răspuns:

Depinde cati nu ne-ai spus suma.

| Predator30 a răspuns:

Pai eu zic un magazin alimentar sau o cafenea sau incearca sa vinzi pentru inceput niste produse etc ce sa zic eu zic ca un magazin tot timpul merge