| acosmin721 a întrebat:

Buna ziua TPU. Imi ajung 40.000 de mii de euro pentru o afacere bowling-biliard?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Eu zic ca va fi greu, dar nu imposibil.Pana la urma in viata daca nu lupti nu o sa faci niciodata nimic. Daca gasesti undeva sa cumperi eu zic ca reusesti.Pana la urma nu cred ca esti un oarecare daca iti permiti aceasta suma, si parerea mea este ca, cu siguranta iti permiti si alte investitii, asa in timp cate putin. Oricum o asemenea afacere iti va scoate investitia lejer in nici un an! Nu sunt prin domeniu si nu vreau sa explic aiurea, dar zic ca vei reusi.Cu ceva fonduri europene ca sprijin sigur o sa razbati.Toti putem, insa intrebarea este:Vrem?

4 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Eu zic ca da, pentru inceput este ok.

| acosmin721 explică (pentru Doctorfishadi):

Pot si daca nu am spatiu comercial?

| acosmin721 explică (pentru Doctorfishadi):

Mersi mult!

| Doctorfishadi a răspuns (pentru acosmin721):

Eu zic ca va fi greu, dar nu imposibil.Pana la urma in viata daca nu lupti nu o sa faci niciodata nimic. Daca gasesti undeva sa cumperi eu zic ca reusesti.Pana la urma nu cred ca esti un oarecare daca iti permiti aceasta suma, si parerea mea este ca, cu siguranta iti permiti si alte investitii, asa in timp cate putin. Oricum o asemenea afacere iti va scoate investitia lejer in nici un an! Nu sunt prin domeniu si nu vreau sa explic aiurea, dar zic ca vei reusi.Cu ceva fonduri europene ca sprijin sigur o sa razbati.Toti putem, insa intrebarea este:Vrem?

| mihaineacsu a răspuns:

Daca nu ai spatiu comercial degeaba

Eu ma ocup de consultanta in afaceri si investitii. Daca vrei, te pot ajuta. Da un semn daca esti interesat