| anonim_4396 a întrebat:

! ce afacere se poate deschide in acest moment, de pe urma careia se poate obtine profit substantial?

Răspuns Câştigător
| TuguiMihai1 a răspuns:

O afacere online ( un site )
Pieta web in Romania este inca destul de putin ocupata...
Daca te intreseaza trimite-mi un mesaj privat si iti trimit un ghid gratuit

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amice, mie imi pari ca esti un scammer!
Acum intrebi de o afacere cu asa zisul profit, ulterior in majoritea posturilor tale, faci reclama chiar tu, la un site de imbogatiri rapide, alege tu un termen, scammer ori spammer?

Singur te dai de gol prin raspunsuri, am convingerea ca ai mai multe conturi false pe aici, cu unele intrebi, cu altele raspunzi, tare nu?

| rocket a răspuns:

Gasesti foarte multe informatii pe http://www.idei-de-afaceri.biz pentru asta.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Ar fi foarte mult de scris aici...
Am scris e-book pe care til dau gratuit...
Pentru a face bani pe internet trebuie sa oferi valoare... adica sa ai un site pe care oferi informatii de calitate intr-un domeniu care te pasioneza ( recodat )... si bineînteles trebuie sa cunosti marcheting si promovare.
Ti-as lasa ghiul in acest post dar as incalca regulile TPU ( nu am voie sa postez link-uri )
Daca te intreseaza gasesti in profilul meu TPU link catre profilul meu facebook...
Adauga-ma ca prieten si vorbin pe facebook.

| TuguiMihai1 a răspuns:

Poti sa ne dai si noua cateva exemple de conturi false pe care le are... sa ne convingem si noi...

| ancuta67 a răspuns:

SA FII COORDONATOR! detalii. dan_anca28@yahoo.com

| ixedin a răspuns:

Incearca asta! S-ar putea sa mearga! http://sondajro.com/? ref=129900

| anonim_4396 explică (pentru ixedin):

Si a mers strangerea de date, nume de utilizatori de Paypal

http://www.realitati.ro/sondaje-de-marketing-de-la-tepari/

| VOLARE a răspuns:

Alătură-te Echipei Oriflame

23... 40% DISCOUNT

În calitate de Client Oriflame beneficiezi de 23...40% discount, în funcţie de valoarea comenzii şi te vei bucura de produse pentru îngrijire şi frumuseţe de cea mai bună calitate.

PROPRIUL ŞEF

Tu decizi când şi cât de mult munceşti. Singura investiţie pentru a porni afacerea Oriflame constă în timp şi pasiune.

DISTREAZĂ-TE

A fi Client Oriflame înseamnă nu numai muncă dar şi foarte multă distracţie. Ai ocazia să cunoşti oameni noi, să călătoreşti în ţară şi în străinătate, să iei parte la evenimente de promovare a produselor şi activităţi incitante.