| mrssss a întrebat:

Ce afacere ti-ai face cu 10000 de euro?

12 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

O frizerie. In tot cartierul nu sunt decat 2 si alea nu prea stralucite.

| William a răspuns:

Trafic de arme sau imi deschid o covrigarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi scot certofocat de producator, cumpar varza de la tarani cu 10 bani /kg si o vand in piete cu 1leu pana la 2 lei sau cum merge pretul.Mai intai putin sa sondez si apoi mai mult bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteless chestia cu varza e doar o idee, legume fructe in general se cauta in pietele comunale, la sate adica.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

As imprumuta la cunoscuti cu dobanda mica si pe temen mic, la 3 luni 20%, pana in 500 de euro

| SLS a răspuns:

Atelier de croitorie si design.

| Grigore666 a răspuns:

Pai una de care a-și putea profita mai departe fără să dau faliment de exemplu ceva care nu sa găsește prea aproape un amanet sau ceva în domeniul IT.

| Seby1994 a răspuns:

Mi-as deschide un magazin alimentar.

| Visătorul_Daniel_1991 a răspuns:

Mi-as deschide ceva ce atrage orice om si face profit repede spre exemplu un site de ziare cu mondetati politca si informati diverse

| dny221 a răspuns:

Deschideți o ferma sau cumpăra-ti stupiwinking câștigi bine

| mrssss explică (pentru dny221):

Imi este greu sa dau funda. dar in cursul zilei de azi o sa dau ce sa fac.

| Sorian_Catalin_1977 a răspuns:

Daca iti plac animalele, fa-ti un Pet-shop. Nu gasesti la orice colt de strada pet-shop. Te concentrezi pe accesorii si mancare. Iar ca animalute incepi cu hamsteri, porci de guineea, ca si pasari perusi, canari, nimfe, agapornisi, pasarele extice, poti baga si pestisori. Bafta!