| OzVrajitorul a întrebat:

Ce ati fi dispusi sa face-ti pentru suma de 10000 de euro?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

10000 de euro... insuficient pentru ce planuri am eu pentru viitorul apropiat. Totuşi, ar fi de-ajuns pentru câteva chestii mici.
Cred că mai simplu ar fi să-ţi spun ce NU aş fi dispus. Aşadar, n-aş fi dispus să:
1. Comit omucidere. (un animal da, cu plăcere)
2. Să-mi expun într-un mod denigrant imaginea (exemplu: videochat, sau film xxx fie el heterosexual sau homosexual)
3. Să rănesc fizic un om.
4. Să comit o infracţiune gravă cu caracter violent şi penal (exemplu: tâlhărie, jaf armat, etc.)
În rest, cred că orice.
Salut.

| BrD a răspuns:

Sa beau o sticla de wisky...
Cred ca ar fi mai ok sa dai variante.

| ScorpionSting a răspuns:

Tot ce se incadreaza in limitele mele morale