| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Ce afaceri as putea face sa am un venit mai mare? nu vreau neaparat mult. 2000-3000 de lei lunar e suficient

Răspuns Câştigător
| Unindividn0rmal a răspuns:

Buna! Poti face o firma de aranjamente florale, firma frigorifica ( se scot bani frumosi, am o cunostinta), spalatorie, firma de pompe funebre. Cam astea ar fi : daca muncesti si ai cativa oameni angajati vei face peste suma de 3000 lei / lunar. O ZI BUNA!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind tu ai bani sa faci afaceri? Sau tu vrei sa ai doar salariu mare fara investitie?

| Tania79 a răspuns:

Te poti inscrie la Faberlic pe http://faberlicromania.info si iti poti crea propria afacere.