| Ax69 a întrebat:

Am 19 ani și vreau să fac un împrumut, este posibil dacă nu am un venit lunar? Adică primesc bani lunar și aș putea plăti rata dar nu am cum să dovedesc acest venit.

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Nu poti, nimeni nu iti da nici un imprumut daca nu ai un loc de munca. Numai bine happy

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Poti doar la camatarii gen provident dar aia iti baga o dobanda de 20% pe luna deci daca vrei pe termen mai lung nu ai cum banca nu iti ofera decat daca ai un venit stabil de minim 6 luni