| mads a întrebat:

Hello! Ce afaceri credeti ca merg cel mai bine in Romania la ora actuala? (cu o investitie nu foarte mare)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traficul cu droguri, cele cu prostitutii.

| αlεxTzure a răspuns:

De prostituari

| Adib123 a răspuns:

Sunt mai multe, aici ai o lista http://3afaceri.blogspot.ro/

| Țușcă a răspuns:

Fratele meu se ocupa cu stikere.le printeaza, le plasticheaza, si une mai multe pe o foaie, o foaie il costa 4 lei si da un stiker cu 1 leu asa ca scoate vreo 20 de lei pe o foaie

| Țușcă a răspuns:

Sau ia-ti un dozator de cafea, ciocolata calda, ceai... e f usor :pune-l intr-un loc f popular si mergi 1 data pe zi sa pui apa, cafea, ciocolata, pliculete de ceai...banii iti vin f repede. unul costa aprox 10-15 milioane, unul dublu, performant

| dogslover a răspuns:

Afacerile pe baza de fructe si legume bio, crescute ca la "bunica" cum se zice. sunt la mare cautare, pentru ca lumea se plange de gustul fals si de plastic al fructelor de la piata (de exemplu merele: nu se mai gaseste deloc gustul adevarat al merelor de voinesti, deoarece sunt pline de otravuri pentru gaze sau buruieni sau pentru crestere). De aceea, e super sa gasesti o cale sa faci bani folosind ingrasamant natural gen gunoi menajer, excremente de animale, pentru ca o sa faci bani buni.

| dogslover a răspuns:

Si mai trebuie spus ca toate aceste investitii vin (de cele mai multe ori) din bani europeni. big grin

| speed1234561 a răspuns:

Firme de avion din alea, sau produse.