| Danissffs a întrebat:

Ce banca credeti ca este cea mai corecta BT, BRD, etc daca as vrea sa fac un card si sa pun o suma de bani, cel mai mic comision?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

BT nu are comision pentru persoane fizice.

| antimulte a răspuns:

BRD, cont de economii.

| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Salut, nu poti sa zici "cea mai corecta" ca nimieni nu iti fura banii laughing. Dar ca si comision BRD si BCR sunt cele mai convenabile si chiar poti avea incredere in bancile astea doua.
Eu iti recomand sa mergi la BCR, dar daca ai o suma mai mare, pune-i la banca, nu ii pune pe card ca e cam riscant, am mai avut cunostinte care au incurcat-o cu sume mari puse pe card.

| Danissffs explică (pentru Ungurean_Andrei_1999):

Detaliaza mi te rog dc sa nu pun pe card ce e rau in asta?