| lethalboy a întrebat:

Ce comision se ia la banca atunci cand schimbi monezi de euro in RON?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Depinde de banca te sfatuiesc sa consulti fiecare banca in parte dar ocoleste BANC post cea mai ...nenorocita banca incearca bcr sau refazen

| Irina a răspuns:

In mod normal la banca nu se percepe comision pentru aceasta tranzactie. se face schimbul la cursul bancii din ziua respectiva, care este undeva pe-aproape de cursul BNR astfel incat si banca sa castige ceva banuti.