| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa imi spuneti si mie o afacere profitabila si de inceput c-am pana in vro 15000 euro.

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Asa pe moca? neah sa mori de foame, ia la el vine aici sa se laude ca are bani, si nu e bun de nimic

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru awspam):

Daca vrei raspunzi daca nu PA.Dar nu comenta aiurea. Poate el chiar are nevoie de un sfat. Daca tu nu esti dispus sa il dai mai bine nu mai scrie.

| BlackAngels20022000 a răspuns (pentru awspam):

Pai eu am intrebat ca sa vad in ce ar mai bine sa investesc nu ca sa ma laud

| 50cent50 a răspuns:

Am auzit ca afacerile cu iepuri chinchilla e banoasa