Întrebare recomandată | Kazy1 a întrebat:

Ce inseamna ca pot folosi două carduri pe acelasi cont?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna sa ai 1 cont bancar care a emis 2 carduri pentru tine si mama ta de exemplu, si amandoi va folositi cardul, consumand din acelasi cont bancar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca e destul de clar ce inseamna. Ca poti avea atasate 2 carduri aceluisi cont. Pot fi 2 Visa, 2 Mastercard sau 1 Visa si 1 Mastercard

| flixbuster a răspuns:

Cam ce inseamna si ca poti manca cu doua linguri ciorba din aceeasi farfurie.

| frunzarescu a răspuns:

Eu am un cont cu doua carduri. Nu cunosc care este nr maxim de carduri pe cont, dar doua sigur se poate.

| Kazy1 explică:

Si daca am visa electron si imi fac un master pot pune contul care il am pe visa pe master?