| BIOO a întrebat:

Ce inseamna MLM si ce parere aveti despre acesta?

Răspuns Câştigător
| libertat a răspuns:

MLM este prescurtarea expresiei Multi Level Marketing sau, asa cum a fost folosit în ultima vreme, Network Marketing. În traducere aproximativa aceasta ar însemna marketing în retea, sau în sistem multi etajat.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mlm=multi level marketing, adica se lucreaza in sistem piramidal. tu inscrii niste persoane si castigi un procent de pe urma lor, cei inscrisi de tine, inscriu alte persoane la randul lor si tu beneficiezi de pe urma tuturor cate un procent

| BIOO explică:

Raspunsul ambelor a fost explicit, dar din pacate a trebuit sa numesc doar o castigatoare! Doream sa va ofer la amandoua cate o funda, deoarece activarea voastra a fost destul de buna! Va multumesc pentru raspuns; va mai astept si cu alte ocazii! Mult Succes si Felicitari Castigatoarei *libertat*!

| libertat a răspuns (pentru BIOO):

Mersi mult ma bucur ca te-am ajutat