| Ruxy a întrebat:

"Dragostea inseamna sa nu fi nevoit sa spui niciodata " Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca e o aiureala. Dragostea nu inseamna sa te identifici in amanunt cu persoana iubita, sa-i visezi dorintele si gandurile. E mai complex de-atat si faptul ca avem ganduri si pareri diferite ne completeaza si ne face mai intelepti si mai puternici.

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu-s de acord. Dimpotriva. In dragoste trebuie sa ai puterea sa spui ''Imi pare rau''. Sunt situatii in care gresesti fara sa vrei, fiecare om e dispus la greseala, depinde de intensitatea ei.

| Ruxy explică:

Dragostea inseamna sa nu fi nevoit sa spui niciodata "Imi pare rau!" Nu stiu de ce nu apare toata intrebarea. Scuze!

| Amelia87 a răspuns:

Mi se pare c-ai scapat niste cuvinte. Reformuleaza.

| Jupiter a răspuns:

Bullshit.