| ripperstefan a întrebat:

Ce parere aveti despre viata sau ce credeti ca inseamna viata?

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

O calatorie, dar nu una oarecare.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o luptă la scenă deschisă!
Pa, pa.

| Pedala a răspuns:

Viata inseamna TPU. sursa inepuizabila de prostie bruta.

| florynna903 a răspuns:

Viata este o calatorie care nu e tot timpul numai lapte si miere sau roz.Eu nu am o viata chiar roz acum deoarece baiatul de care imi place are cu 7 ani mai mult ca mine si colegele isi bat joc de mine pe tema asta deci viata mai e si neagra ca sa zic asa.

| lauthebest_8914 a răspuns:

Viata inseamna sex bre

| Loryoficial a răspuns:

Viata e o c*rv*...srrryy...dar asa-i!

| Fantasy a răspuns:

Viata are parti bune si parti rele.si e gratishappy

| ripperstefan explică:

Pacat ca nu pot sa va injur viata e o tampenie va jur.

| volum a răspuns:

Parca ai fi [profa mea de civica...

| estera a răspuns:

Viata este cruda...hai sa o gatim.yummyyylaughing

| mada1 a răspuns:

Viata.este pana la urma o trecere de la extaz la agonie.si invers.

| Cipi65 a răspuns:

Viata e un cosmar pe care il traim cu totii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e ceva la fel de frumos ca si fizicul nostru. Il putem controla cum vrem, sa il orientam in ce directie vrem. E unicul lucru care se desfasoara dupa cum dictam noi.

Nu mai scriu texte filozofice, viata e tot ce aihappy, si e pe gratis.

O zi buna! ai grija de tine!