| dannyl a întrebat:

Ce joburi cunoasteti, care implica sa calatoresti cat mai des in afara tarii cu avionul?

Am reusit de curand sa ies pentru prima data din tara. Apoi si a doua oara. Am ramas pur si simplu fascinat de sentimentul acela pe care-l ai cand te afli in aeroport (da, in aeroport, nu neaparat in orasele respective), inconjurat de calatori ca tine. Am ramas atat de fascinat incat as vrea sa-mi petrec tot timpul calatorind in lume sau macar in Europa, dintr-un oras in altul, dintr-un aeroport in altul.

Ce joburi cunoasteti voi, care implica asa ceva? Eliminam aici ocupatiile urmatoare: steward, agent de vanzari sau orice post din asta de conducere care implica sa calatoresti. Momentan lucrez in IT, am un job de birou, deci nu pot sa-mi propun sa ajung director de firma sau in vreo companie.

Răspuns Câştigător
| YouNoob a răspuns:

Pilot de avion, traficant de droguri, etc

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: