| Anonimul151 a întrebat:

Ce lucruri "artizanale" sa zic așa se vând foarte bine la târguri de vânzări, festivaluri etc

Când zic lucruri "artizanale" ma refer, la produse din ceramica, din lut polimetric, produse - figurine din lemn, figurine Tricotate etc.

Ce alte lucruri în afară de cele menționate de către mine se vând chiar foarte bine la astfel de festivaluri? Pe care le-aș putea confecționa acasă, iar când există un astfel de festival în oraș să merg să le vând?

Având bineînțeles, toate autorizațiile necesare, firmă etc...

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Picturi.

| Anonimul151 explică (pentru sadrian46):

Nu prea cred ca e interesata lumea de așa ceva.

| sadrian46 a răspuns (pentru Anonimul151):

Care lume? La târg vine lume și lume. Nu așa ceva, ci ceva de care să fie lumea interesată. Mergi la târguri și vezi.

| Mihai0101 a răspuns:

Tablou gravat pe lemn cu Vlad Tepes de exemplu.
Casute de lemn in miniatura...
Ulcior de lut in stil vechi...
Ca haine port traditional camasi sau costumatie intreaga...