| Fjordneddey a întrebat:

Ce metode de a face bani online cunoasteti, in afara de, cripto monede, pacanele, dropshipping, etc...

Răspuns Câştigător
| 6Radu5 a răspuns:

Cam astea sunt legal, mai merg si scam-uri online dar alea ilegal se fac. Poti sa inecrci sa-ti faci un site in care sa ai reclame, faci bani din reclame.Dar sincer trebuie sa studiezi un pic situatia inainte sa te apuci de online, si eu dupa o saptamana de studiat am bagat 200 euro in crypto, n-am facut profit si cand sa-i scot am aflat ca impozitul e maricel si raman cu 173 euro.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-ne in ce esti tu expert profesional si iti putem recomanda un anume site.

| Violleta2022 a răspuns:

Online numai pentru specialisti si profesionisti, nu pentru copilasi fara nici un fel de scoala sau experinta profesionala de munca.

Pentru cei ca tine sunt joburi reale, afara din casa, in curte, in viata reala, la magazine, pe la gradini, sere samd.

| sierra1 a răspuns:

Ce știi să faci bine de tot?

| Fjordneddey explică (pentru sierra1):

Pai sincer nimic ce m-ar putea ajuta online big grin

| sierra1 a răspuns (pentru Fjordneddey):

Atunci orientează-te spre agricultură că tot vine primăvara

| Fjordneddey explică (pentru sierra1):

Am 17 ani laughing))

| johnnny123 a răspuns (pentru Fjordneddey):

În cazul ăsta, întrebarea corectă era "Ce metode de a face bani online *fără să știi nimic* cunoasteti"

| sierra1 a răspuns (pentru Fjordneddey):

și ce-are, la șapteșpe ani nu poți da cu sapa?

| NuCitescNotificari a răspuns:

Ruleta online