| WR104 a întrebat:

Ce viteza are internetul vostru?
Daca nu aveti idee intrati pe speedtest.net sau scrieti la google "internet speedtest"
Si cum poate ajuta transformarea in bani sau cripto monede viteza internetului?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Download : 57.15 Mbps
Upload : 51.74 Mbps
Asta pe Wifi! Cu un cablu presupun ca merge mult mai bine. Am internet gigabit prin fibra de la RCS&RDS.

================
In ceea ce inseamna minare de criptomonede esti limitat mai tare de performanta hardware a dispozitivului decat de viteza la net, in marea majoritate a situatiilor.

| WR104 explică (pentru PainTech):

Da ai dreptate doar ca exista posibilitatea sa minezi doar cu viteza internetului, sunt aplicati care foloseste viteza ta de internet doar si te plateste in bani sau bitcoin https://r.honeygain.me/MIHAI864D3

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu recomand. Risti sa ramai fata banda cand iti trebuie sau sa fi bagat in ceva botnet si tarat cu ei daca fac chestii ilegale.