| Robert03122002 a întrebat:

Ce oportunități ofera Bucureștiul pentru a avea un venit mare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In afara de stresu din trafic si cancerul emanat din masini vechi nu vad un viitor bun. Mai bine clujul care dezvolta autobuze fara soferi si au multe hibride. Desi ca oras nu imi place, medicii nu vor spaga acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Politician, parlamentar...

| sierra1 a răspuns:

Foarte pe scurt: TOATE

| johnnny123 a răspuns:

Oportunitati sunt suficiente. Intrebarea este ce stii tu sa faci pentru a te astepta la un venit mare?

| DonEduardo a răspuns:

Programator, medic si farmacist.

| Paul754880338 a răspuns:

Venitul mare este o iluzie intr-un oras cu cheltuieli mari. Are insa si o multime de oportunitati. Una din cele mai mari este aceia ca orice afacere are mai multi potentiali clienti decat orice alt oras mic. O a doua oportunitate ar fi aceia ca orasul acesta s-a marit ca numar de locuitori, dar a scazut ca medie de civilizatie, educatie si inteligenta adunand oameni din zona de sud a tarii si nu numai, mult mai defavorizata economic. Prostia, vreau sa zic, fiind o sursa de a face profit, este binevenit oricine stie sa apese butoanele in ordinea corecta.