| SERIALS a întrebat:

Ce parere aveti de antreprenoriat?
Ati deschis vreo afacare? V-a mers asa cum trebuie? Sau ati avut esec?

Răspuns Câştigător
| AdrianBRMconsulting a răspuns:

O parere buna, e bine sa fii antreprenor DAR sa i agrija la cateva aspecte: 1. sa studiezi economie in primul rind; 2. sa fii expert sau macar cunoscator in domeniul in care vrei sa deschizi afacerea 3. nu risca mai mult decat poti (adica sa-ti amanetezi viitorul cheluind sume mult mai mari decat poti sustine)
Eu am avut o afacere in comert, asamblari si service PC, a mers bine, acum m-am lasa pentru. ca profitule f mic si multa bataie de cap cu clientii care cumpara mai mult laptopuri gata asamblate acum si suna la service sa le pui soft piratat.
Inscrie-te acum pe siteul Bursa Romana de Marfuri Consultanta in Afaceri www.brmconsulting.ro si vei primi gratuit un abonament pe 12 luni la buletinul bursier in valoare de 500 lei+TVA.

1 răspuns:
| Jderu_Adrian_1997 a răspuns:

Depinde de foarte multi factori afacerile uite aici conceptul lor

4 Elemente ale unei Afaceri profitabile
_________________________________________
www.stars-business.com/ebook