| Strumfy_2022 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site - http://xbet.zxq.net?
Observ ca au pronosticuri bune dar oare se merita sa dau 50 euro pe luna?

Răspuns Câştigător
| mirunaana a răspuns:

Sincer iti spun, pana acum nu am auzit ca vreo persoana care pariaza sa fi devenit bogat sau milionar.asa ca te-as sfatui sa iti indrepti acei 50E din fiecare luna spre altceva deoarece intr-un an sunt 600 de euro. poate ai ceva mai bun de facut cu ei decat sa ii "blochezi" in acel site. dar fa ce crezi tu ca e mai bine...

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Eu una nu as da... dar depinde de fiecare, cat considera ca trebuie sa riste.