| aditzuca a întrebat:

Ce parere aveti despre alegerea in PSD a-lui Victor Ponta?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Mi se pare o miscare neinspirata. Ponta nu e inca destul de matur pentru a conduce un partid de o asemenea anvergura

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca este mai bine sa lasam viata sa ne demonstreze daca a fost o alegere inspirata sau nu, imi pare bine ca si generatia tanara are un cuvant de spus, daca la 38 de ani a reusit o asemenea performanta, sa vedem ce va face mai departe.

| Arthur a răspuns:

L-aş fi preferat pe Diaconescu. În Victor Ponta am avut la început mare speranţă fiind vocea celor tineri din partid, dar ulterior a lasat-o moale fiind pus la punct de 'bunicuţa '.
Să sperăm că va face curăţenie în acest partid. Le doresc succes cu toate că nu sunt simpatizantul acestui partid.

| User a răspuns:

Un nou inceput. Un nou prostanac.

| laptopnews a răspuns:

Nu simpatizez cu PSD-ul insa toata aceasta miscare imi miroase a putred. toata divizarea la nivel de partid, cums-au sustinut ei unii pe altii. mi se pare ca au fost niste interese f mari la mijloc si ca Ponta nu este decat o alta marioneta prinsa in haturile politice ale PSD-ului. Sper sa ma insel.

| viatadecacatt a răspuns:

Cel mai potrivit era Geoana.Victor Ponta e un"nepriceput".

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu-mi convine, mie mi se parea mai bun Geoanahappy

| danbnz a răspuns:

E marioneta lui Nastase

| Bubble a răspuns:

Inca de acum 2 luni am zis ca se va schimba sefia.De ce? Geoana a fost marioneta" intelectuala ce asculta bethooven" dar nu a reusit sa faca nimic.NEXT.happyPonta insipra mai multa incredere.happyDoar INSPIRA!
cam asa e legea pe acolo