| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre loteriile internationale? Se poate castiga ceva? Cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu cum e la altii, dar sora mea a castigat 7000 de euro la lozul norocos din Italia. Iar zilele trecute m-a anuntat ca o batranica a castigat la Loterie 2 milioane de euro. Tot in Italia. Poate in alte state chiar se castiga, dar in Loteria Romana eu nu am incredere.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este vorba de loterie dar de pariuri sportive: am un prieten care pariaza saptamanal la sport in Grecia. El zice ca are castiguri destul de frumoase si dese. Eu nu ma pricep si nici macar la Loto nu pun. Am pus de doua ori in viata mea si nu ma incanta ideea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Experienta se poate cîstiga, bani in țara asta de hoți nu.

| anonim847483 a răspuns:

Destul de posibil