| Madaalina12 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile internationale?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Ce raspuns ti-a mai dat si snake260889 rolling on the floor

personal nu cred ca e de viitor(doar daca esti foarte buna sau daca stii pe cineva care iti poate face rost de un loc de munca)

1 răspuns:
| snake260889 a răspuns:

Cred ca este foarte greu sa intretii o astfel de relatie.Depinde si de cat timp esti cu persoana care pleaca sau ramane. Daca sunt cativa ani si e o relatie sudata, iar distanta nu o sa fie un impediment decat pentru o perioada scurta de timp poate rezista, dar daca incepi o relatie cu o persoana care deja e la mii de km departare, nu cred ca o sa mearga.