| katallyn01 a întrebat:

ce parere aveti despre neobux cine are cont si daca ati castigat? ajutati-ma plzzz!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un site ok fata de altele care iti dau bani mai multi dar nu ii vezi de fapt niciodata baftawinking

| Vali_Grecu_1994 a răspuns:

Http://ponturineobux.weebly.com/ intra aici sa fi referalul meu. daca ai intrebari intra pe mail-ul de acolo si spune-mi! inscrie-te dand click pe acel link!

| BlackMastery a răspuns:

Iti recomand acest site deoarece faci mai multi bani http://ewsaly.com/register.php?ref=25636