| bozdimen a întrebat:

Ce parere aveti despre pachetul de afaceri de pe http://www.afacereadsense.net?
Se pot face bani cu adsense? Mi se pare prea ieftin produsul in functie de rezultate care le da aceasta

afacere! Un fost prieten de-al meu a cumparat acest pachet de afaceri si a reusit sa castige in primele 4

luni 1000 euro. Nu stiu cat ii de adevarat. De aceea va cer sfatul: Se poate face bani cu adsense?
VA MULTUMESC

3 răspunsuri:
| argebit a răspuns:

Se pot face bani din AdSense, bani frumosi. Dar nu este suficient sa cumperi un pachet de acest gen, conteaza mai mult sa intelegi cum merge mecanismul. Poti sa construiesti un site mic, tu, sa incerci sa construiesti trafic pe el, este important sa intelegi ce nise merg si care nu, care merita din punctul de vedere al banilor si pe care poti tu sa activezi.

| Camiiimm a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentant la Oriflame Cosmetics. poti sa castigi banuti frumosi din aceasta afacere, deoarece comisionul este cuprins intre 23%-40% si porneste de la valoarea de 50 lei pret pe catalog.
23% comision la valori cuprinse intre 50-249.99 lei[pret pe catalog]
30% comision la valori cuprinse intre 250-499.99 lei[pret pe catalog]
40% comision pentru orice valoare care depaseste 500 lei.
Singura conditie este sa ai minim 16 ani, iar parintii tai sa fie de acord ca tu sa devi reprezentant. Daca vrei sa te inscrii da add la id'ul de mess: m.camiii@yahoo.com

| uNNe a răspuns:

Amice poti faci si fara acel pachet, da se pot eu fac cu 2parale si textad insa nu am scos nimic inca, da adsense este foarte bun